Békéscsaba Fogászati Klinika és Laborpont

országos IgG akció

Békéscsabai Fogászati Klinika és Laborpont

Fogászati Klinikánk és Laborpontunk megnyitott, időpontok már szabadon foglalhatók a +36 1 465 3131-es telefonszámon. Minden kedves Ügyfelünket szeretettel várjuk!

PCR-tesztünket kedvezményesen, 10 000 Ft-ért veheti igénybe. A részletekért kattintson ide!

Békéscsabai Fogászati Klinikánk és Laborpontunk megnyitott! Fogászatunkon magasan képzett, professzionális Fogorvosaink és Fogászati asszisztenseink gondoskodnak arról, hogy a lehető legjobb ellátást biztosítsák mindenki számára. Szakorvosaink kizárólag minőségi anyagokkal és korszerű módszerekkel végzik a kezeléseket.

Laborpontunkon orvosi javaslat vagy beutaló nélkül is elérhető több mint 300 féle laborvizsgálat, és több mint 50 célzottan összeállított laborvizsgálati csomag. A mintákat saját laboratóriumunkban értékeljük és az eredményeket – a legtöbb esetben már 1-2 napon belül – elérhetővé tesszük online leletkezelő rendszerünkben. A mintavételeket szép és tiszta környezetben, valamint nyugodt körülmények között végezzük.

Klinikánk akadálymentes, valamint könnyen megközelíthető, központi helyen található.

Szolgáltatások

Árlista

Békéscsabai Fogászati Klinikánk árait itt tekintheti meg.

Békéscsabai Laborpontunk árait itt tekintheti meg.

Cím:

5600 Békéscsaba, Irányi utca 2.

Időpontoglalás:

• Péntek: 07:00 – 11:00

Megközelítés

Gépkocsival:

Fogászati Klinikánk és Laborpontunk a Munkácsy utca és a Luther, illetve a Kis-Tabán utca felől közelíthető meg gépkocsival.

Gyalogosan:

Gyalogosan a Munkácsy, Luther és Kis-Rabán utcák mellett az Andrássy út és a Csaba utca felől lehet a legkönnyebben eljutni a Fogászati Klinikához és Laborponthoz.

Tömegközlekedéssel:

A Haán L. u. és Kazinczy Általános Iskola nevű távolsági buszmegállók vannak a legközelebb a Fogászati Klinikához és Laborponthoz.

Parkolás

A békéscsabai parkolási díjövezeteknek megfelelő parkolási díj ellenében az Irányi utcában, illetve a Belváros Parkolóházban a díjszabásuknak megfelelően.

További elérhetőségek

Medicover Fogászat Facebook oldal